TENISOVÉ KURTY

V areálu se nachází 5 antukových kurtů a 1 kurt s umělým tartanovým povrchem. Všechny kurty lze pronajmout přes rezervační systém nebo telefonicky.

CVIČNÁ STĚNA a DĚTSKÉ HŘIŠTĚ

Cvičnou stěnu i dětské hřiště mohou návštěvníci areálu využít zdarma, bez rezervace. Na dětském hřišti najdete kurt na mini tenis, což je malý kurt s nižší sítí, na kterém hrají své první zápasy děti do 7 let. Správnou techniku úderů mohou dospělí i děti vyzkoušet na novém trenažeru.

OBČERSTVENÍ

V areálu je během venkovní sezóny možnost občerstvení, kdy vybírat můžete z široké nabídky nápojů, včetně točených. Dále Vám můžeme nabídnout pestrou škálu občerstvení od masa z grilu, hamburgeru z trhaného masa, salátů po drobné pochutiny jako například oblíbené nakládané sýry. Pochutnat si můžete i na dezertech, ideálně s dobrou kávou. Posedět můžete přímo v areálu s dobrým výhledem na kurty, takže můžete sledovat napínavé tenisové zápasy nebo mít pod dohledem Vaše ratolesti na dětském hřišti a tréninkové zdi, nebo můžete zvolit romantické posezení u řeky Berounky.

BUDOVA

V zázemí tenisového areálu se nacházejí šatny, sprchy a sociální zařízení. Je zde také klubovna oddílu.

Hala

Během zimní sezony provozuje oddíl přetlakovou nafukovací halu nad kurtem č.1.

POZOR! Zimní sezona v hale letos nebude. Bohužel z důvodu zvýšení cen za energie není halu v sezoně 2023/2024 možné postavit.

V případě zájmu o celosezonní rezervaci hodin v hale nás kontaktujte na emailu tenis@ltcradotin.cz nebo telefonu +420 774 452 216. Přehled volných hodin naleznete níže.
K rezervaci v hale jinak používejte výhradně náš rezervační systém. Změnou oproti letnímu rezervačnímu systému je možnost platby za rezervovanou hodinu pouze bezhotovostně na náš bankovní účet.

Tenisová hala v areálu LTC Radotín
– povrch antuka
– provoz denně 7 – 23 hodin
– šatny, sprchy, sociální zařízení

Během zimní sezony obzvlášť upozorňujeme na nutnost rezervování místa v hale alespoň den předem. Jen tak lze zaručit včasné otevření haly a zatopení, zvlášť pokud se jedná o ranní či večerní rezervace. Děkujeme