PRONÁJEM CELÉHO AREÁLU

Sháníte místo na podnikový teambuilding či firemní akci? Chtěli byste oslavit netradičně své narozeniny se sportovním zážitkem? Nebo máte chuť uspořádat tenisový, nohejbalový turnaj či crossmintonový turnaj a nevíte kde?

Nabízíme celoročně pronájem celého areálu nebo pouze jeho části. Využít tak můžete venkovních sportovních prostor (5 antukových kurtů, 1 umělé hřiště, dětské hřiště, tréninková zeď, v zimě přetlaková hala s 1 kurtem), ale i vnitřního zázemí (sociální zařízení s oddělenými šatnami, prostorná společenská místnost, předsálí). Jistě se domluvíme i na eventuálním občerstvení tak, aby Vaše akce proběhla přesně podle Vašich představ. Pokud byste měli zájem, lze si domluvit schůzku a areál samozřejmě osobně prohlédnout.

Cena pronájmu závisí na domluvě a míře požadavků. Pro představu - celodenní pronájem kompletně připraveného areálu vychází na 8.000 Kč. Cena zahrnuje:

  • pronájem areálu v čase 7-23 hod
  • pronájem 6 kurtů, které ráno připravíme ke hře (nakropení, očištění lajn atd.)
  • příprava dětského hřiště (dětský kurt + trenažer)
  • pronájem celé budovy včetně klubovny, kde může být občerstvení  (k dispozici jsou stoly, židle, 2 lednice)
  • připravený areál (posekané trávníky apod.)
  • zapůjčení raket pro zájemce a několika dětských raket pro malé hráče
  • možnost přípravy akce již předem (zavážení potřebných věcí apod.)
  • při domluvě občerstvení z kiosku, uzavření celého areálu. Je ale možno občerstvení zařídit i vlastní a potom bude prostor občerstvení, který má pronajmut soukromý nájemce, oddělen.

TENISOVÁ ŠKOLA

Nabízíme výuku dětí všech věkových kategorií i výkonnostních skupin. Lekce probíhají celoročně - v zimě navíc probíhá sportovní příprava v místní tělocvičně a o letních prázdninách je možnost zúčastnit se týdenního příměstského tenisového tábora. Děti trénují ve skupinách, ale samozřejmě můžeme pro Vaše dítě zajistit i individuální hodinu s trenérem. Tréninkové sezony máme celkem 3 : jarní (duben - červen), podzimní (září-říjen), zimní (říjen-duben). Můžete se zapojit kdykoli.

Tréninky jsou vedeny kvalitními trenéry s mnohaletými zkušenostmi s trénováním dětí doplněnými mladým kolektivem z řad našich současných závodních hráčů.

Cílem naší školičky je rozvíjet u dětí radost z pohybu, budovat kladný vztah ke sportu a hravou formou povzbuzovat v dětech zájem o tenis a dát jim kvalitní technickou průpravu pro jejich další tenisovou hru. 

Ceník tenisové školy
Ceny jsou orientační, záleží, v jak početných skupinkách a kolikrát týdně budou děti trénovat. Malé děti trénují ještě ve větších skupinkách, takže ceny jsou nižší. 

Jarní sezona (duben - červen) 1000 - 2000 Kč
Podzimní sezona (září - říjen) 500 - 1000 Kč
Zimní sezona (říjen - březen) 1500 - 2500 Kč

Dále děti do 15 let hradí každoroční členský příspěvek 500 Kč. 
Tím, že se stávají členy oddílu, nehradí pronájem kurtů ani haly (v zimě), ale pouze náklady na trénink.


Pokud jsou děti členy oddílu, je jim/jejich rodičům zřízen účet v rezervačním systému a mohou si kdykoli rezervovat kurt zdarma, ať již na sparing s kamarády nebo třeba trénink s rodiči.

TRENÉŘI

Chcete začít hrát tenis? Nebo již hrajete a potřebujete potrénovat? Nebo si třeba zahrát kvalitní sparing? Kontaktujte některého z našich trenérů.
Dan Pátek

Dan Pátek

trenér
Dan je profesionálním trenérem, který u nás v areálu trénuje již roky. Můžete ho vidět na kurtech od rána do večera a můžete také vidět řady jeho spokojených klientů. Pokud máte zájem o trénink s Danem, kontaktujte ho na telefonu +420 606 354 057.
Adam Špringer

Adam Špringer

trenér
Adam je sice z trenérů nejmladší, ale zato je závodní jedničkou oddílu. I on trénuje mládež v tenisové škole. Pokud máte zájem o trénink s Adamem, kontaktujte ho na telefonu +420 702 584 334.
David Hanzlík

David Hanzlík

trenér
David patří také ke špičce našich závodních hráčů. Je aktivní sportovec, studuje sportovní fakultu na FTVS a i on trénuje mládež v tenisové škole. Pokud máte zájem o trénink s Davidem, kontaktujte ho na telefonu +420 602 957 114.
Jiří Kasík

Jiří Kasík

trenér
Jirka je bezpochyby nejzkušenějším trenérem mládeže v oddílu, s léty praxe. Trénuje výhradně děti. Pokud máte zájem o trénink s Jirkou, kontaktujte ho na telefonu +420 602 230 734.
Veronika Kumherová

Veronika Kumherová

trenérka
Verča je závodní hráčka oddílu, má trenérské zkoušky a 13 let zkušeností s trénováním. Trénuje děti od 6-15 let. Pokud máte zájem o trénink s Verčou, kontaktujte jí na telefonu +420 732 773 234.

VYPLÉTÁNÍ RAKET

Výplet je základ! U nás v oddíle vyplétá rakety Adam. 
Pokud máte zájem rakety vyplést kontaktujte ho na tel. + 420 702 584 334.

Cena za vypletení rakety:

200 Kč vypletení
200 Kč - 400 Kč výplet dle kvality

Můžete si samozřejmě přinést i výplet vlastní.